Rankingi najlepszych produktów

O nas

Lubisz robić zakupy online? Wówczas zdecydowanie chcesz wiedzieć,
gdzie można znaleźć towary tanie, a jednocześnie najlepsze w danej kategorii!
Zakupopedia - to jedna z największych stron z rankingami produktów w Polsce, stworzona po to, by pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji w wyborze odpowiedniego modelu. Ponad 5 milionów towarów jest pogrupowanych według kategorii i producentów, a także zostały posortowane według oceny i liczby recenzji. O produktach ponad 30 tysięcy producentów wspomniano w większej ilości opinii niż 3 tysiące.
Zakupopedia to także miejsce, w których możesz przeczytać prawdziwe opinie innych kupujących i zostawić swoje własne lub nawet zadać pytanie innym użytkownikom na temat charakterystyk lub szczegółów użytkowania produktu, który zamierzasz kupić.

Korzystanie z portalu jest bardzo proste:

wyszukujesz konkretny model, najbardziej spełniający Twoje oczekiwania;
klikając w przycisk “Porównaj ceny” przechodzisz do zestawienia cen Ceneo.pl w różnych sklepach i wybierasz najbardziej opłacalną opcję;
składasz zamówienie i oczekujesz na dostawę.
Korzystanie z portalu jest bardzo proste

Dlaczego Zakupopedia?

Nasz portal - to wynik rzetelnej pracy twórczego zespołu, który zadbał o:
Dlaczego Zakupopedia?
Maksymalną wygodę korzystania ze strony;
Dostępność do porównania milionów produktów;
Zdjęcia produktów dostępnych do zakupu;
Filtry, umożliwiające dokonanie porównania na podstawie ceny, charakterystyk lub funkcji wybieranego produktu.
Na naszej stronie NIE można zrobić zakupu. Informacje na temat gwarancji sprzedawcy i producenta, jak również warunki zwrotu i wymiany znajdziesz na stronach sklepów internetowych, w których zdecydujesz się dokonać zakupu. Powinny być tam zamieszczone informacje dotyczące adresów i danych kontaktowych.

Zakupopedia.pl - to ukraiński projekt, zaprojektowany do potrzeb poskich użytkowników. Prace nad opracowaniem projektu i jego rozwojem są w całości przeprowadzane przez ukraiński zespół, dzięki czemu jako twórcy wspieramy gospodarkę Ukrainy i zatrudnionych u nas pracowników.

Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli umieścisz link do naszej strony w swoich sieciach społecznościowych lub innych stronach online, na przykład - na swojej stronie.